PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613130}
7,0 296
ocen
7,0 10 1 296
Conflict: Desert Storm II Back to Baghdad
powrót do forum gry Conflict: Desert Storm II - Back to Baghdad

Obu częściom tej serii dałem bardzo wysoką ocenę, bo obie są niemal identyczne, a tym samym równie wspaniałe. Oczywiście fanów nowych gier nie zachwyci staromodna grafika, jednak ja pamiętam wrażenia przy pierwszej części i choć widać, że gra zbudowana jest na tym samym silniku, w drugiej części mamy znacznie więcej "fajerwerków". Nadal kierujemy czteroosobowym oddziałem - do wyboru mamy brytyjską jednostkę elitarną SAS oraz amerykańską Delta Force. Ze względu na miłość do serii "Delta Force" mój wybór był oczywisty. Nie zabrakło tandetnych tekstów rodem z filmów zakłamujących rzeczywistość i stawiających żołnierzy US Army w roli wyzwolicieli ("Dalej, chłopaki! Mamy kraj do wyzwolenia!"), jednak kto by się przejmował fabułą. Gra się lepiej niż ogląda jakikolwiek film o tej tematyce. Po załapaniu z początku wydawać by się mogło skomplikowanego sterowania, wszystko nabiera wiatru w żagle i wyjątkowo trudno się od tej gry oderwać.

Parę rzeczy dałoby się po pierwszej części poprawić, czegoś nie dopatrzono, coś dało się dodać... Jednak to nie zmienia faktu, że dawno tak dobrze się nie bawiłem. Uzależniłem się od tej gry na dobre, a możliwość zapisu gry zaledwie dwukrotnie na jedną misję dodatkowo angażowała moją uwagę i skupienie, dlatego siedziałem w nocy do późna i powoli starałem się rozgryzać poszczególne etapy. Kiedy gra się skończyła, w sumie żałowałem, że nie było już więcej misji. Ogrom arsenału, pomimo niemożliwości zabierania martwym wrogom czegokolwiek z ich ekwipunku, powodował próby używania każdej możliwej broni, aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwe typy uzbrojenia. Tak oto gra TPP pt. "Conflict: Desert Storm 2 - Back To Baghdad" trafiła do panteonu moich ulubionych tytułów.

użytkownik usunięty
_Michal

JUHUHUUUUUUUUUU JAK NA STRZELNICY!

użytkownik usunięty
_Michal

W jedynkę grałem w dniu premiery, więc kilkanaście lat temu, podobała mi się nieziemsko, teraz postanowiłem resztę części zaliczyć... męczy mnie mocno w dwójce respawn wrogów w etapach, gdzie jest rozpierducha, nie wiem czy w pierwszej części też tak spamowali hordami przeciwników pojawiającymi się znikąd? nienawidzę tego elementu w grach, ale mimo wszystko chce się grać dalej, co ciekawe grafika świetnie wytrzymała upływ czasu, tekstury lepsze niż w niejednej dzisiejszej grze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones