PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40015}

Sabrina

Sabrina the Animated Series
6,8 1 424
oceny
6,8 10 1 1424
Sabrina
powrót do forum serialu Sabrina

Serial myślę że jest do przeżycia, więc nie o nim napiszę, natomiast wyrażę tu moje zdanie na temat głównej bohaterki; wydaje mi się dość odpychająca. Dlatego, że w ogóle nie jest oryginalna. Zlepka klasycznych, oklepanych cech, ekstrawertyczna osobowość i słowiański typ urody.
Typowa osobowość. Otwarta, towarzyska, miła i cudowna ogółem dziewczyna, z resztą bardzo lubiana. Czy tylko mnie nie pociągają takie postacie? Cóż, nic nie poradzę już na to, że kocham introwertyków.
Wygląd? Klasyczne "piękno", choć dla mnie jest po prostu szpetna. Cukiereczek. Oczywiście blond włosy muszą być (choć nawet nie są przyzwoicie słomiane, a po prostu żółte), no i te niebieskie, oklepane oczy.
KONIECZNIE musi mieć gorszą i brzydszą najlepszą psiapsiunię, musi być lubiana przez obiekt westchnień lokalnych nastolatek. I mieć zwierzątko.
No i nienawidzę brzmienia jej głosu w oryginalnej wersji!
A więc, podsumowując, serial znośny, sama Sabrina nieznośna. Może ma jedną czy dwie wady, ale to naprawdę niewiele, przy tylu zaletach.

Pamiętaj że to stara bajka. Wtedy taka postać nie była aż taka oklepana.

Pamiętaj też że Sabrina była sierotą wychowywaną przez ciotki. Mnie zawsze właśnie z tego powodu było jej żal, tymczasem Ty przedstawilas ją jako wybrankę losu.
Rozumiem, że ten fakt z życia Sabiny jednak Tobie umknął, w przeciwnym razie inaczej patrzał byś na nią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones