PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329991}

Planeta Ziemia

Planet Earth
8,5 15 710
ocen
8,5 10 1 15710
9,0 3
oceny krytyków
Planeta Ziemia
powrót do forum serialu Planeta Ziemia

Nie polecam polskiej edycji.

użytkownik usunięty

Przykro to stwierdzić ale polski lektor nie jest dobry.
Głos jest mało przyjemny, śpiący i ogólnie nie zachęca do oglądania tej fantastycznej serii.

PS To już się robi nudne, ciagle do reklam i do polskich filmów zatrudnia sie te same osoby...kiedy to się zmieni?
Więc --zachęcam do oryginalnego wydania angielskiego :)

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się, angielska wersja z Davidem Attenborough o wiele lepsza:)

użytkownik usunięty
golob3k

Co prawda David mówi jakby trochę z przekąsem --- ale nikogo lepszego chyba nie znaleziono

ocenił(a) serial na 10

A ja tam lubię lektory , od czytania bolą oczy ;] jak by mi się chciało czytać to bym chodził do kina :P

damian252

I tutaj się zgadzam! Póki nie znałem wystarczająco dobrze angielskiego, także oglądałem z lektorem, teraz jak już w pełni opanowałem ten język oglądam w oryginalnej wersji. Napisy tylko rozpraszają i nie pozwalają się skupić na wyświetlanym obrazie.

Vaylander

Tylko oryginalna wersja, oryginalna ścieżka dźwiękowa a nie jakiś tam lektor. Wystarczy, że w telewizji przymuszają do oglądania z lektorem. Ja uważam, że nawet wiele polskich filmów powinno być z napisami bo dźwięk jest fatalny i nie można zrozumieć dialogów a słuch mam wyostrzony. Napisy to podwójna korzyść: uczysz się języka i szybkiego czytania.

ocenił(a) serial na 10

A ja w oryginalnym polskim wydaniu mam dobrego lektora, dźwięk jest fantastyczny (DD5.1 lub DTS 5.1).

użytkownik usunięty
tomucho77

Moze rozwiniesz mysl i podasz choc imie i nazwisko tego lektora? Nie kazdy wie co znaczy "oryginalne polskie wydanie".

ocenił(a) serial na 10

Jacek Sobieszczański ...
"oryginalne polskie wydanie" ... to mam na myśli ...
http://merlin.pl/Planeta-ziemia_Best-Film-CO/browse/product/2,680490.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones