PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95837}

Pan wzywał, Milordzie?

You Rang, M'lord?
7,7 3 571
ocen
7,7 10 1 3571
Pan wzywał, Milordzie
powrót do forum serialu Pan wzywał, Milordzie?

Wspaniały serial, najwyższy kunszt angielskiego humoru. Polecam z całym przekonaniem.
Aktorstwo prima sort, a każda z postaci jest tak charakterystyczna, zabawna i idealnie
dopasowana do pozostałych. Ponadto super odwzorowuje i ośmiesza atmosferę różnicy i
podziału klasowego.

ocenił(a) serial na 10
nikah

Zgadzam się - film jest świetny w swej kategorii. To wyrafinowane, specyficzne poczucie humoru...

ocenił(a) serial na 9
EdNortonFanka

pokochałam ostatnio ten serial i jestem "zdołowana"bo obejrzałam już wszystkie odcinki...

ocenił(a) serial na 10
marajka

Zawsze można zrobić drugie podejście :-) Właśnie się przymierzam. Jest też inny serial z aktorami z Milorda - Stacyjka Hatley (1995-1997), ale bez lektora :-(

ocenił(a) serial na 9
nikah

zrobię ale to dopiero za jakiś czas - zbyt świeża sprawa;)

ocenił(a) serial na 8
nikah

Czy widziałeś gdzieś do ściągnięcia wersję z napisami polskimi albo chociaż z angielskimi serialu "Stacyjka Hatley"?

ocenił(a) serial na 10
bartoszu88

Niestety nie widziałam i sama na takie poluję. W internecie są tylko z angielskim lektorem :-(

ocenił(a) serial na 8
nikah

Kwintesencja angielskości :] zasady, reguły, usztywnieni, a każdy sobie coś tam skrobie :] i trochę erotyki.

ocenił(a) serial na 10
marajka

Serial jest genialny! Aktorstwo miażdży, a każda z postaci jest tak charakterystyczna, zabawna i idealnie dopasowana do pozostałych, że powstaje z tego rewelacyjny i prześmieszny kocioł :) Tego nie da się opisać, trzeba po prostu usiąść i dać się urzec Henry'emu, Ivy, Terry'emu, Mabel itd., a także genialne odwzorowanej i ośmieszonej atmosferze różnicy między arystokracją a biedotą w międzywojennej Anglii.

nikah

Wiem, że sporo lat upłyneło ale ponawiam pytanie. Czy wie ktos może gdzie obejrzec stacyjke?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones