PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124095}

Brygada specjalna

Police Squad!
8,0 4 752
oceny
8,0 10 1 4752
Brygada specjalna
powrót do forum serialu Brygada specjalna

Dla mnie przezabawna jest pucybut Johnny który wszystko wie i powie za pieniądze..czy to ksiądz pytający o istnienie życia po śmierci czy doktor pytający o zakładanie bajpasów..haha to jest niezłe :D

ocenił(a) serial na 8
Unnamed_3

Jak dla mnie zajebisty jest ten motyw ze "stopklatką" na koniec co stoją wszyscy nieruchomo a dookoła wszystko się wali :)

ocenił(a) serial na 10
Unnamed_3

"Mój szef, Ed Hocken, już tam był..." i wszystkie stop klatki na koniec, ubaw nieziemski, że o Olsonie nie wspomnę :DDDDD

ocenił(a) serial na 10
Estranged

"Znalezienie jej mieszkania zajęło mi dwa tygodnie. Nie podała mi adresu" i w ogóle cały motyw z dorabianiem kluczy. Świetne są też wizyty w laboratorium i nie będę oryginalny .... stop-klatki.
To tak na szybko, bo cały serial jest genialny. Jak dla mnie jeden z najlepszych seriali komediowych i "kryminalnych" w historii światowej telewizji.

Unnamed_3

Najlepsze jest to że lektor zawsze czyta inny tytuł niż jest w napisach.

ocenił(a) serial na 9
Unnamed_3

Szkoda tylko, że nakręcili zaledwie 6 odcinków...


ABEL

Albo jak przyszli w 1 odcinku do pani Twice:

"Przyszlibyśmy wcześniej, ale wtedy pani mąż jeszcze nie był martwy."

Albo ten motyw:
"-Papieros?
-Tak, wiem."

No i cała rozmowa między Sally Decker, a kpt. Drebinem i Hockenem w 1. odcinku.

W ogóle 1. odcinek wymiata.

Unnamed_3

W odcinku "The Butler Did It" "A Bird in the Hand" rozmowa telefoniczna z
porywaczami dziewczyny.Porucznik Drebin każe nie przerywać rozmowy, w tym czasie Nordberg zakłada podsłuch.Rozmowa schodzi na tematy typu "Kto w tym roku ma szansę wygrać rozgrywki NBA ? ja stawiam na Lakersów", dalej
jest zagadka z pociągami i na końcu dowcip "Dlaczego ptaki i kaczki na na zimę odlatują na południe ? bo na piechotę wychodzi dłużej".Ponadto
wszystkie sytuacje z nazwiskami "Jim Upadł, Mimi Kawa, sierżant Zabrać,
sierżant Aresztować".Swojego czasu pojawiła się informacja o planach nakręcenia kontynuacji serialu z nowymi aktorami.Leslie Nielsen i George
Kennedy są już po osiemdziesiątce i czwarta część kinowa raczej już nie powstanie...

ocenił(a) serial na 9
crisf102

Johnny co słychać na mieście?
:D 10/10

ocenił(a) serial na 8
Kempy235

Frank Drebin jedzie do włoskiej dzielnicy a w tle Koloseum:)

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

takie detale strasznie bawią :) podobnie za oknem komisariatu Wieża Eiffla, Rozdział II - "gesundheit", stopklatki na końcu każdego odcinka, no i Rex Hamilton as Abraham Lincoln :D

"I'm a locksmith and i'm a locksmith" i przytaczany wyżej cytat z adresem :) Nielsen wymiata.

szkoda, że tak mało tych odcinków, ale przez to serial bardziej zapada w pamięć

ocenił(a) serial na 8
mikael1989

Bez Rexa Hamiltona to nie byłby ten sam serial:) Czekałem kiedy w końcu zagra coś więcej..

ocenił(a) serial na 9
Unnamed_3

"Przyszlibyśmy wcześniej, ale wtedy pani mąż jeszcze nie był martwy."

"-Papieros?
-Tak, wiem."

No i mój faworyt: ogród japoński! xD z kumplami prawie porobiliśmy w gacie jak to pierwszy raz oglądaliśmy ;D

Unnamed_3

Niezłe były gry słowne, w sumie serial był ich pełen, w serii trochę je poskracali, a tu były w każdym zdaniu =]

Genialna scena z przesłuchaniem, co Nordberg przyniósł kanapki. Jeszcze lepsza akcja była gdy przeszukiwali samochód i po rozwaleniu całego znaleźli narkotyki w schowku na rękawiczki :P

Unnamed_3

Dobra była też czołówka i z gościnnym udziałem - Nazwisko aktora i zawsze ginął w tej scence. Z tych "gościnnych udziałów" najbardziej pamiętam co typ siedzi w restauracji i nagle w niego strzelają On oddaje jeden strzał, chowa klamkę do kieszeni i bierze łyk wina i dead :D

Ogólnie serial strasznie bawi, szkoda że tak mało odc...

ocenił(a) serial na 8
Mr_Luke

Jak mówisz to nie strzelaj :)

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Śmieszny był wierszyk, który wymyślił ten czarny bokser w drugim odcinku:

"Roses are red
violets are blue
sugar is sweet
i'm gonna break your face"

4rT3K

Najlepszy był japoński ogród i Japończycy w doniczkach : D
albo jak Drebin wcielił się w komika i Azjaci tłumaczący jego dowcip

ocenił(a) serial na 9
matimat17

Albo jak wiózł świadka, z jakiejś zbrodni, która była w zoo.

Małpę przebrana za faceta.

ocenił(a) serial na 8
4rT3K

a w tle był głos Drebina : - wracałem do komisarjatu - i jechał na wstecznym

Unnamed_3

Zabawne też jest jak już lecą napisy a film trwa nadal. Na jego podstawie powstała seria Naga broń.

ocenił(a) serial na 8
Unnamed_3

Ja myślałem że skonam jak Derbin przesłuchiwał ortodontę w pierwszym odcinku.

Albo jak jego szef miał zajść bandytę od tyłu przykryty kocem i nie mógł trafić, bo nic nie widział.

No Nordberg, który po założeniu podsłuchu pyta "o której był ten pociąg"

ocenił(a) serial na 8
Unnamed_3

stołówka na komisariacie, japoński ogród, "May I check you coat?", ten menadżer boksera, który w klubie siedział z bezdomnymi i wcześniejszy screwdriver - aż powietrza mi brakowało na tym gagu, no i oczywiście Johnny pucybut - czemu on się w filmach nie pojawił? Zawsze jest najlepszym momentem odcinka, jak on i Frank w konspiracji się rozglądają, czy aby nikt ich nie podsłuchuje - padam ze śmiechu

użytkownik usunięty
Unnamed_3

Dla mnie najlepsze motywy to połączenie swingowej muzyki i kamiennej twarzy Leslie Nielsena prowadzącego samochód :) oraz Frank Drebin parkujący samochód w kubły na śmieci...

Unnamed_3

Nie można także zapomnieć o motywach w windzie:) lub "powrocie na posterunek" na wstecznym:P no i o "On ma nóż! On ma pałkę! On ma oryginalny obraz Picassa! On ma opryszczkę!" ;D a tak, wszystko inne już chyba było powiedziane:)

Unnamed_3

Tyle tego jest, że trzeba wzrok wytężać a jestem dopiero po 1 odcinku :D

ocenił(a) serial na 7
Unnamed_3

Poza wymienionymi najbardziej zapadły mi w pamięć motyw z kamerą śledzącą buty bombera gdy gładko przechodził po kolejnych przedmiotach; hieroglif na miejscu zbrodni i gagi z wiadomościami podrzucanymi rodzinie - za pierwszym razem wiadomością przyczepioną do okna i wrzuconą na kamienie oraz za drugim razem wrzuconą przez okno torbą z mimem.

No i najlepsza stopklatka z piątego odcinka. Wszyscy stoją nieruchomo, a wtedy na posterunek wchodzi Norberg i próbuje znaleźć jakieś miejsce dla siebie. :D

Unnamed_3

"I'm a locksmith and i'm a locksmith"

ocenił(a) serial na 7
Unnamed_3

Odc. 3 The Butler Did IT
List od porywaczy "Przywiązali go do okna i rzucili w kamienie" padłem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones