PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93748}

Bajer z Bel-Air

The Fresh Prince of Bel-Air
7,5 10 996
ocen
7,5 10 1 10996
7,7 3
oceny krytyków
Bajer z Bel Air
powrót do forum serialu Bajer z Bel-Air

Rolę Vivian Banks grały trzy aktorki nie dwie. Przed Janet Hubert, która wg. mnie była najgorsza grała jeszcze jedna wg. najlepsza aktorka, której nazwiska nie znam.

ocenił(a) serial na 7
penetrator1981

wlasnie zauwazylam zmiane w 4tym sezonie. Ale Janet bardziej mi sie podobala. Wg mnie tez byla jeszcze trzecia aktorka. Niestety nie mam juz pudelek po dvd, a w napisach z nazwiskami w trakcie serialu nie chce mi sie szukac...

ocenił(a) serial na 9
mr_bombastic

Jakoś nie przypominam sobie trzeciej Vivvian. Janet Hubert grała od pierwszego odcinka. Mam pierwszy odcinek i sprawdziłem.

ocenił(a) serial na 8
panaho

właśnie tu weszłam, aby ogrzebać prawdę :D
Pierwsza Vivan była w pierwszej połowie 3 sezonu. W drugiej połowie 3 sezonu nie było tej postaci prawie w ogóle, a jak była, to była to już inna Vivan - Vivan numer 2 (najgorsza wg mnie). Od 4 sezonu pierwszego odcinka, kiedy jazz wypowiada kwestię "odkąd urodziła Pani dziecko, to coś się w Pani zmieniło", jest Vivan numer 3 - mam nadzieję, że równie fajna jak ta pierwsza, bo przez tą drugą, to chciałam odstawić serial

ocenił(a) serial na 8
marza_marzus

odwołuje! w 3 nie było innej aktorki, tylko ta wyjątykowo inaczej wyglądała

ocenił(a) serial na 8
marza_marzus

W ciąży była, też myślałem początkowo że to inna osoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones