Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

jesli znacie jakies ciekawe prowokacje czy ploty o tym "Co znowu zrobił manson" to piszcie-mogą to być jakieś stare historie-wielu nie słyszałem






P.S wiecie czy w pl jest dostępny koncert mansona na dvd? gdzie mozna kupić? i jak się nazywa hmm?

_suspect_

Ja wiem ja kupiłem sobie koncert na dvd Marilyna mansona " Guns God and Government World Tour" ja kupiłem w Empiku za 69.99... Koncert super... A i zapomniałem dodac ze manson wydaje nowa płyte koncertowa na DVD. "Rape of the World" Jak chcesz sie ze mna skontaktowac to pisz na GG:8478570 Pozdrawiam.. A co do skandali propo Mansona to wiem ze podpalił perkusiste, obnazał sie na scenie, Podpalał krzyze, Podarł Biblie na koncercie podczas wykonywania piosenki Antichrist Superstar... itd

MansonBest

Nie podpalił perkusisty tylko perkusje. Na koncertach rzucał kurczaki w publikę. Na jednym z koncertów zesrał się na scenie i powiedział, że jeśli zrobi ktoś coś bardziej obrzydliwego to da mu gitarę. Tak więc jakiś facet wszedł i zjadł tego shita hehe.

Nabukadnezar

wow... jestem w szoku:D kjdansdjkndfnsdfnsdfnsdnfsnfgsdnsfn

KITARZYNA

o. no a tą gitarę to on mu dał potem?

jeśli tak, to przecudowny gest XD no cóż, on nikogo nie zmuszał, facet sam się zgłosił.
o mamo, co to za facet musiał być ^^

rose_18

http://www.cracked.com/article_15121_the-7-most-gruesome-rock-n-roll-legends-and -whether-theyre-true.html
To chyba chodziło o Zappa. Z resztą, czy tak, czy siak, to raczej plotka

MansonBest

Ale super!!!!!!! :))))))

_suspect_

Słyszałam, że kupił szkielet jakiegoś małego chińczyka

_suspect_

otarł sie genitaliami o szyję ochroniarza,
xDDD

_suspect_

Onanizował się na scenie...

Cichy004

Kiedyś na koncercie rzucił mikrofonem w Ginger Fisha, co sprawiło że ten stracił przytomność. I żeby było zabawniej, Twiggy rozwalił mu wtedy gitarą perkusję. =D

_suspect_

Najlepsze plotki nt. Mansona znajdują się w jego autobiografii "Trudna Droga Z Piekła". Str. 260:
"*Marilyn Manson popełnił samobójstwo na swoim koncercie z okazji Halloween, wysadzając w powietrze całą salę wraz z publicznością.

*Marilyn Manson kazał usunąć sobie trzy żebra żeby móc sobie ssać własnego fiuta. (MM uważa, że ta plotka powstała, gdy symulował seks oralny z gościem ucharakteryzowanym tak, że wyglądał jak on sam)

*Słyszałem że on ssie sobie własnego fiuta na scenie a potem pluje spermą w publiczność.

*Słyszałem, jak kolega opowiadał, że Manson zabił swoją żonę, ponieważ była w ciąży, potem wyjął z niej dziecko o imieniu Lucyfer Szatan Damian (LSD) i umieścił w słoiku z formaliną. (faktem jest, że jego dziewczyna poddała się aborcji)

*Manson był Paulem z "Cudownych Lat " (a to Josh Saviano ;)

*Manson był Winnie z "Cudownych Lat"

*Manson był małym dzieckiem w Mr.Belvedere

*Słyszałem że Manson rzeczywiście BYŁ tym chłopcem z Cudownych Lat, ale potem zaczął rozgłaszać swoją własną plotkę, że nim nie był, żeby ludzi zdezorientować.

*Marilyn Manson jest synem/córką Charlesa Mansona i Marilyn Monroe.

*Słyszałem, że Manson należy do plemienia kanibali i naprawdę jest czarny, tylko wybielił sobie skórę.

*Marilyn przyczepił sobie kobiece piersi - to prawda, czytałem o tym w gazecie.

*Marilyn Manson naprawdę jest kobietą, a ubiera się jak mężczyzna tylko po to, żeby uprawiać seks z kobietami.

*Daisy i Zim Zum są jednym i tym samym człowiekiem, ale Manson uważa, że zmiana gitarzysty przysporzy mu nowych zwolenników.

*Marilyn Manson powstał jako jako produkt uboczny Saigon Kick.

*Marilyn Manson obciął sobie duży palec u nogi, żeby móc wstrzykiwać sobie heroinę prosto do żyły.

*Kazał sobie wytatuować panisa na czarno

*Jedynym powodem, dla którego Trent wyprodukował pierwszą płytę MM, był fakt, że Manson dobrze obciąga.

*Pewna dziewczyna powiedziała, że na jednym z wideoklipów Manson uprawiał seks ze świnią, ale ja osobiście nigdy go nie widziałem.

*Ludzie w mojej szkole mówią, że Mansonowi usunięto pigment z lewego oka, żeby mógł widzieć wszystko na czarno-biało.

*Dziewczyna z którą pracuję powiedziała mi, że Manson sprzedał swoje prawe oko diabłu i dlatego nakłada sobie pod nim czerwony makijaż.

*Marilyn Manson kazał swojej dziewczynie usunąć oko żeby móc jej tam wkładać fiuta.

*Dziadek Mansona gwałcił go w dzieciństwie, a kiedy Marilyn opowiedział o tym rodzicom, za karę wyjął mu oko. (co prawda, dziadek był zboczeńcem, jednak molestował go kuzyn i rodzice uwierzyli synowi)

*Zim Zum przyłączył się do zespołu tylko po to żeby się przespać z Mansonem.

*Daisy i Manson byli kochankami, ale Manson porzucił go dla Twiggy'ego, który jest "lepiej zbudowany" niż Daisy.

*Słyszałem kiedyś że Wielebny po udzieleniu wywiadu wszedł na scenę i wyciągnął sobie z tyłka butelkę Coli.

*Wielebny przeciągał sobie nożem po szyi i przypadkiem przycisnął nóż zbyt mocno, przecinając sobie krtań. Twiggy trzymał go za szyję, tak, żeby mógł oddychać aż do przyjazdu pogotowia.

*Manson zabił albo pieprzył kota. Nie pamiętam co z tego zrobił, ale chyba zrobił.

*Marilyn Manson pieprzył też osła w dupę na scenie i tego samego wieczora połknął też kota w całości!!

*Manson chciał startować w wyborach prezydenckich, ale nie dotrzymał jakiegoś terminu.

*Manson obciął nogi chomikowi."
:))

Ling1983

I komentarz Mansona również z tej książki: "Gdybym rzeczywiście kazał sobie usunąć żebra ssałbym własnego f***a na planie Cudownych Lat, zamiast uganiać się za Winnie Cooper. Poza tym nie ssałbym wtedy cudzych f****w na scenie. Ssałbym swój własny. Plus, kto miałby czas na zabijanie niewinnych szczeniaków, gdyby mógł w tym czasie ssać własnego f***a? Myślę, że zadzwonię dzisiaj do chirurga."

Ad. zabijania kurczaków, piesków etc., Manson przyznawał, że używali sztucznych i, że mieli w posiadaniu kurczaka, który jeździł z nimi w trasę, jako pupil :)

_suspect_

Mnie się podobało jak chciał swojego napletka sprzedać XD

_suspect_

hisnameisdeath . wordpress . com/2014/11/20/zaginione-sceny-filmowego-horroru-cz-1/ (spacje)

_suspect_

Może niekoniecznie skandal ale fajna ciekawostka :)

http://www.antyradio.pl/Newsy/Rock-News/Marilyn-Manson-kopiuje-ojca-2158

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones