Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

i tym bardziej w ogóle dotknąć ;) bo wystarczy na niego spojrzec i wszystko jasne

ninja_4

Ja tam Go lubię. Jego muzykę i styl też. Nie mam się z czym kryć.
Co tu dużo pisać - jestem jego fanką i tyle ;P

Pozdro dla Fanów ;)

użytkownik usunięty
BrylAaaNcik

Ja tam go kocham, za to, że jest zajebisty i nikogo świadomie nie naśladuje tak jak np. Muse jego. Chodzi mi o muzykę i głos przede wszystkim. Posłuchajcie sobie np. "Uprising". Widzicie podobieństwo do Manosna???
Podpisuję się pod pozdrowieniami;)

uprising jest bardzo podobne do wiekszosci piosenek z płyty Eat Me, Drink Me. Ten sam rytm i skopiowany wokal w niektórych momentach. Pozdrawiam :)

Masz rację. A ten kawałek Muse - Uprising przypomina mi piosenę Marilyna - Personal Jesus...

ninja_4

też go nie lubię. =.= fuj!

fey

Nie lubicie go za jego niechlubny wizerunek? Ech, wpierw posłuchajcie jego piosenek a nie wpierw oceniacie książkę po okładce.

transformers

Czas sie w końcu wypowiedzieć
Facet to psychol idiota i myśle że mógłby sie leczyć w zakładzie psychiatrycznym no ale cóż skoro ktoś go lubi to z całm szacunkiem to żal naprawde żal i bez urazy oczywiście ;)

ninja_4

Może to trochę rozwiń? Psychol - okej, mogę się zgodzić. Wystarczy sobie klinkąć
teledysk Born Vilian. Ale idiota? Podaj jakiś argument,
bo doprawdy, każda jego wypowedź jest IMO
niezwykle inteligentna. Każdy wywiad przekręca
na swoją korzyść (chociażby jak zręcznie się
wytłumaczył z zarzutu o strzelaninę).

GodWhore

Teledysk do Born Villain jest niczym w porównaniu do chociażby Tourniquet, mimo wszystko nie nazwiesz go psycholem, bo ani ten ani ten nie były reżyserowane przez niego. Co do strzelaniny to on nie miał się z czego tłumaczyć, bo oskarżenia nie były prawdziwe.
Naprawdę zastanawiam się ile czasu jeszcze minie zanim w końcu zorientujecie się, że MARILYN MANSON to postać sceniczna. Cała ta otoczka psychozy, obsceniczności, kontrowersji to image, który zapewnił mu to wszystko co osiągnął. Jedno trzeba przyznać, on nie jest przeciętniakiem, nie jest zwykłym, szarym człowiekiem, on się zajebiście czuje w tym wszystkim, co stworzył i to jest szczere z jego strony, ale nie wszystko to co widzicie w teledyskach czy w występach odzwierciedla to jaką naprawdę jest osobą.

wilderness

No super, tylko że ja to wiem i nie rozumiem po co mi o tym piszesz.

GodWhore

Druga część nie była raczej kierowana do Ciebie tylko ogółem, jako odpowiedź na post.

ninja_4

Wygląd to nie wszystko-mówię to, chociaż dla mnie Manson jest idealny.
Najpierw posłuchaj jego piosenek, pooglądaj teledyski a później się wypowiadaj. Marilyn, kocham cię ;*

Lov3Mminni3

Nie wiem czy to forum przyciąga samych satanistów :p ale ten człowiek naprawde jest psycholem ;) tak samo jak ktoś kto sobie zrobi tatuaż na czole ale dla was to jest ok a więc gratuluje heh ;D

Słyszałem jego kilka kawałków i osobiście nie rozumiem jak można tego słuchać podobnie jak komuś może sie podobac naprzykład disco polo "jesteś szalona " ale nie jego musyki mam zamiar sie tutaj czepiać .

ninja_4

Ok odświeżyłem sobie jego kawałki i nie jest zle ;) ale zakładając ten temat to w sumie o muzyke mi nie chodziło :p

ninja_4

Ja go lubię-słodziak jest, ma poczucie humoru i fajną muzykę.

Ulisseska

Hehe czy taki słodziak to nie wiem , ale też go lubię bo ma swój oryginalny styl

Ulisseska

Słodziak ? heh ... niekoniecznie ;p. Ale to nei zmienia faktu, że jest zaj..ebisty.

ninja_4

TOLERANCJA CZŁOWIEKU!

ninja_4

Posłuchaj jego piosenek,a nie oceniasz po wyglądzie ;)

ninja_4

Jak już ktoś to powiedział ... Manson jest idealny : )

Chloe_Carter

Otóż to.

ninja_4

hahahahaahahhah

użytkownik usunięty
3ndorfina

Smutny obraz satanisty, Manson nie jest oryginalny po prostu służy celom nakreślonym przez organizację w której jest i do czego publicznie się przyznaje.

NAPRAWDĘ smutne.

użytkownik usunięty
3ndorfina

Twój komentarz nie dość że z nadużyciem capslocka to jeszcze nic nie wnosi, chcesz dyskutować to zrób to dobrze a nie trollujesz raz za razem.

On nie jest satanistą.

wilderness

Z tego co wiem to ma tam jakąś rangę wyższego satanisty czy coś. Z wikipedii się dowiedziałem że z niej nie korzysta, także nie wiem co w końcu jest prawdą. A Co do tematu: Ten post właśnie pokazuje jaka jest Polska. Ktoś nie jest taki jak większość osób - czub, idiota. Gość ma swój styl i talent, a nie jak dzisiejsze gwiazdeczki ,,popu'' czyt. Ruhanna, Bieber czy One Direction.

Bartonson12

Dostał ją zaszczytnie od LaVeya i przyjął z szacunku do jego osoby, ale nie pełni funkcji, bo nie jest satanistą. W żadnym z jego kawałków nie znajdziecie nawiązań do szatana, żadnych modłów i czci, bo tego tam po prostu NIE MA. On jest bardziej antychrystem, co wyjaśnia jako odrzucenie osoby Chrystusa, nie nienawiści. Zresztą pięknie jest to wszystko wyjaśnione w jego książce.

wilderness

Gdy skończę ,,Kiedy giganci chodzili po ziemi'' o Zeppelinach może sięgne po jego książke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones