PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203098}
5,1 4 336
ocen
5,1 10 1 4336
Zemsta po śmierci
powrót do forum filmu Zemsta po śmierci

Zauważyłem pare rażących niedociągnięć i chyba tylko ślepiec mógłby to przeoczyć.

1. Jak to możliwe że zniknięcie ciała Sadie Blake z kostnicy nie zrobiło żadnego wrażenia czy zaciekawienia policji.
2. Nie miała odbicia w lustrze ale w płytkach na ścianie... już tak.
3. Co to za policjant (detektyw) który nie pamiętał twarzy Sadie Blake,
przecież widział jej ciało w rozsuniętym worku a zdjęcia zabitych kobiet też studiiował później nie raz.
4. No i ta "kusza" raz ją miała raz nie np. w taksówce gdy złapał ją już detektyw Rawlins przekładała nogi przez kajdanki wtedy kuszy ni śladu ni widu a już w następnych scenach kusza "czary mary" jest.
5. Do ilości strzał też no cóż... Arturo dał ich jej pare do ręki ale miałem wrażenie że wystrzelała ich cały worek.

Było tych wpadek więcej, jednak nie wszystkie teraz pamiętam.
To wszystko nie znaczy jednak że film jest beznadziejny, można obejrzeć
5/10

ocenił(a) film na 7
artlazar

ad. 1)
W sumie nie jest to takie oczywiste. Faktycznie gdyby policja zainteresowała się zniknięciem ciała Sadie, to rodzina powinna coś wiedzie na ten temat, ale może jakieś śledztwo w tej sprawie równolegle z fabułą się toczyło.

ad. 2)
Nie przyglądałem się, ale zapewne masz rację. Często o takich szczegółach się zapomina.

ad. 3)
Faktycznie głupota.

ad. 4)
Też fakt.

ad. 5)
Element drażniący, ale można nad nim przejś do porządku. Może dostawała kolejne strzały pomiędzy kolejnymi egzekucjami - średnio prawdopodobne, ale zawsze jakieś wytłumaczenie.

Przyjemnie mi się oglądało, ale nie powiem żeby film był dopracowany, bo faktycznie nie był. Jednak początek, dopóki nie przychodzi kolej na Bishopa, mnie przekonał. 2/5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones