PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031807}

Złodzieje na pokładzie

Chor Nikal Ke Bhaga
6,0 215
ocen
6,0 10 1 215

Złodzieje na pokładzie
powrót do forum filmu Złodzieje na pokładzie

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Polecam, ciekawy film.

krzak90

Potwierdzam, naprawdę dobry film z ciekawą fabułą. Aktorsko też było bardzo dobrze. Wprawdzie ja tak wysoko nie oceniłam, ale dostał ode mnie mocną siódemeczkę, nawet 7,5/10. :-) Ocena na Filmwebie jest bardzo zaniżona, jak zresztą większości filmów indyjskich, które pojawiły się na polskim Netfliksie - odnoszę wrażenie, że ludzie z zasady nisko oceniają, bo to film z Indii. Szkoda, bo powstają tam naprawdę ciekawe produkcje, a "Chor Nikal Ke Bhaga" to zacna rozrywka.

ocenił(a) film na 8
SmileAlways

Faktycznie naprawdę dobry film .

soviet100

Z indyjskich produkcji polecam też 8-odcinkowy serial "Fałszywki" - jest na Amazon Prime. Planują drugi sezon. Bardzo fajnie mi się go oglądało. :)

https://www.filmweb.pl/serial/Fa%C5%82szywki-2023-10029297

ocenił(a) film na 7
SmileAlways

Film naprawdę dobry w swojej kategorii. Trzymał w napięciu praktycznie cały czas. Pokazuje jak jeden człowiek może zniszczyć drugiego. Przyznam się że nie dawałem mu dużych szans bo i kraj pochodzenia produkcji z gatunku tych egzotycznych. Indyjskie filmy podobnie jak produkcję koreańskie to już z reguły światowy poziom. Ten film nie jest może arcydziełem, ale nie bardzo jest się do czego przyczepić, jest poprosty dobry w każdej kategorii - zarówno aktorsko jak i montażowo. Producenci się postarali i efekt jest zadowalający. Naprawdę solidne 7 :)

SmileAlways

Przecież już na wstępie widać że fabuła tego "czegoś" to bullshit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones