PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107717}
7,2 778
ocen
7,2 10 1 778
The Heart Is Deceitful Above All Things
powrót do forum filmu The Heart Is Deceitful Above All Things

I podobno zapłaciła mu 380 tys. $... Niesmaczne, dziwne, o co chodzi.. #metoo..?

Nesna

Zagrał w wyreżyserowanym przez nią filmie, w którym grała patologiczną matkę jego bohatera i 10 lat później ze sobą spali. zapłaciła mu niedawno za milczenie, ale coś nie pykło i wszystko wyszło na jaw. Funfact: Asia Argento również miała romans z autorką książki, na podstawie której powstał ten film.

holyland

Jak tak czytam więcej doniesień na ten temat to sama nie wiem co o tym myśleć.. Chłopak ewidentnie był nią zafascynowany, wysyłał jej nudesy... NA post sex selfie nie wyglądał na zmolestowanego, ale no cóż. Pewnie on się zakochał a dla niej to była przygoda, więc postanowił sie zemścić. Tak to się kończy - dzieci i brutalny świat hollywood...

ocenił(a) film na 7
Nesna

Dziwna sprawa. Argento początkowo wszystkiemu zaprzeczała. Później sama oskarżyła Jimmy'ego Benneta o molestowanie. Następnie wypłynęło zdjęcie na którym Asia i Jimmy leżą nago tuż po uprawianiu seksu (oboje raczej wyluzowani i zadowoleni) oraz treść sms-ów Asii, gdzie pisała m.in., że "napalony dzieciak na nią wskoczył" i "uprawiałam z nim seks i czułam się dziwnie". Zapewne nikt nikogo nie molestował, chodziło pewnie o kasę, czy urażoną dumę...Na koniec można przypomnieć, że Argento uprawiała seks z 17-latkiem mając na karku 37 lat.

Nesna

Ludzie doznający przemocy w dzieciństwie często w życiu dorosłym sami stają się agresorami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones