PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032572}

Stephen Curry: Na straconej pozycji

Stephen Curry: Underrated
7,1 416
ocen
7,1 10 1 416
Stephen Curry: Na straconej pozycji
powrót do forum filmu Stephen Curry: Na straconej pozycji

Ten jest jakiś mocno nieudolny. Wziął się za to jakiś reżyser od ambitnego kina, który lubi długie, powolne ujęcia padającego deszczu. Pełno tu melancholii, co jakoś nie pasuje zupełnie do Stepha a tym bardziej do sportu.

Jest tyle ciekawych wątków, które można było o nim opowiedzieć, o jego nadzwyczajnych cechach, o jego warsztacie. A tu nie ma nic, poza ciągle powtarzającym się defetyzmem.

Proporcje jego historii z Davidson a NBA to 95:5, aż do znudzenia.
I rozumiem zamysł, ale wydaje mi się, że skupiono się na jego porażkach i wszelkich nietrafionych rzutach. Coś tu nie poszło w scenariuszu, bo ten obraz nie porusza.

Słaba praca reżysera, bardzo.

usiak8


Ten film wygląda jak pierwsza część z co najmniej dwóch. I gdyby tak było, że w pierwszej części mamy jego drogę przez uczelnie do NBA, a drugiej walkę o jakąkolwiek pozycje w lidze to można by to przełknąć, ale to jest zamknięty filma, który pominął najważniejsze momenty jego kariery, aż w pewnym momencie było to bolesne do oglądania dla kogoś kto zna jego historię. Oglądałem film z żoną i musiałem jej tyle rzeczy dopowiadać ze aż przykro. A najbardziej przykro powinno być rodzonemu bratu Stepha, o którym nie ma ani słowa w filmie. Doprawdy nie zaznaczyć że jego brat też gra w nba po trudnej drodze do niej i że razem się wychowywali i wspólnie terenowali to już przegięcie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones