PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850}

Miasteczko South Park

South Park: Bigger, Longer & Uncut
7,2 70 523
oceny
7,2 10 1 70523
7,0 13
ocen krytyków
Miasteczko South Park
powrót do forum filmu Miasteczko South Park

Wiecie może czy South Park parodiowało Świadków Jehowy ??

Jw

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

W serialu o ile wiem parodiowali tylko Mormonów. Jak dla mnie to taki odpowiednik Świadków w Ameryce :P

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

Nie przypominam sobie żadnego odcinka. Świadkowie w stanach to bardzo nieliczna grupa, zdecydowanie nieciekawa do żartów w porównaniu do Mormonów, muzułmanów czy Żydów :D

ocenił(a) film na 7
lukas126

Pamiętam świadków jehowy w Simpsonach, więc chyba nie są aż tak mało znani.

ocenił(a) film na 9
Tomek59_fw

A w którym odcinku Simpsonów byli?

ocenił(a) film na 7
Mortimer2000

tego CI nie powiem, ale była scena jak Marge kupiła nowy dzwonek i czekała aż ktoś przyjdzie, żeby go wypróbować. Kiedy przyszli Jehowi, to zatrzymali się na progu i zamiast zadzwonić stwierdzili, że już nie będą wciskać ludziom na siłę swoich przekonań i poszli sobie :).


ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

Widziałem każdy odcinek min. 3 razy i wzmianka jest tylko w 4 sezonie odcinek ,,Do the Handicapped go to Hell", albo na początku następnego ,,Probably".

Andros_filmweb

Serial, S17E01. Lets Go, Lets Gov.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

A co jest śmiesznego w świadkach Jehowy? Chyba tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=yulTU_FtTds

mk1981

Nic śmiesznego w nich nie ma. To są biedni, chorzy ludzie. Nie należy śmiać się z kalek. W tym wypadku nawiedzonych psychicznie..

czlowiek_z26

W sumie można to samo powiedzieć o katolikach.

skalp_el

W sumie można to powiedzieć o każdym wyznawcy jakiejkolwiek sekty..

ocenił(a) film na 7
czlowiek_z26

Błagam tylko nie zaczynajcie.

ocenił(a) film na 9
czlowiek_z26

Myślę, że najbliższe intencji twórców jest zastanowienie się, co śmiesznego w "SP" jest o nas samych. Takie oczyszczenie wskazane.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

/watch?v=i2XjT-vudjw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones